فروشگاه اقساطی آرسام


شرایط خرید اقساطی


با درود بر مشتریان گرامی :

فروشگاه اینترنتی آرسام آماده ی فروش کالا به صورت اقساطی در سراسرمیهن عزیزمان میباشد.

شرایط خرید :

* مشتریان گرامی جهت خرید نیازمند حساب جاری همراه با دسته چک می باشند که از افتتاح آن حداقل 2 سال گذشته باشد در صورتی که حساب زیر 2 سال باشد ولی مدارک کارمندی شامل: فیش حقوقی و کارت پرسنلی موجود باشد بلا مانع است.

* جهت بررسی حساب ها نیاز به ارسال پرینت شش ماهه همراه با مهر و امضای بانک میباشد.(هموطنان عزیز میتوانند جهت تسریع در زمان ، مدارک خود را به صورت تصویری از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال نمایند.)

* بانک های قوامین و حکمت و پست بانک و همچنین موسسات مورد تایید شرکت آرسام نمیباشند.

*مشتریان عزیز توجه نمایید تنها چک های صیاد مورد تایید شرکت آرسام میباشد.

مراحل خرید :

1. انتخاب کالا (کالایی که فعلا در سایت موجود نیست ولی در بازار موجود هست را می توانید از اینجا  درخواست نمایند)

2 . تعیین نحوه ی پرداخت از طریق محاسبه گراقساط و انتخاب گزینه خرید اقساطی (شما در این مرحله میتوانید میزان پیش پرداخت ، تعداد اقساط و تعداد چک پرداختی را به صورت دلخواه انتخاب نمایید.)

3 . تایید مطالب مربوط به شرایط خرید

4 . نهایی کردن سبد خرید(در این قسمت میتوانید سبد خود را افزایش یا کاهش دهید و یا شرایط درخواست خود را تغییر دهد)

5 . تکمیل فرم مشخصات و ثبت سفارش

نکات قابل توجه :

درخواست خرید شما در 72 ساعت کاری بررسی خواهد شد .شما میتوانید با وارد کردن کدملی در قسمت پیگیری سفارشات وضعیت ثبت نام خود را بررسی نمایید چنانچه بعد از 72 ساعت حساب شما مورد تایید قرار گیرد تنها به مدت 10 روز فرصت برای خرید وجود دارد و بعد از زمان ذکر شده سفارش کنسل میشود .

مشتریان توجه داشته باشند که با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار و همچنین زمان بر بودن بررسی حساب,  قیمت نهایی کالا پس از تایید حساب و واریز وجه پیش پرداخت بر اساس قیمت روز محاسبه می گردد.

در صورتی که مجموع چکهای مشتری بیش از 3 میلیون تومان باشد به ازای هر 3 میلیونی که اضافه میشود یک ضامن نیاز است برای حذف ضامن میتوانید پیش پرداخت را طوری افزایش دهید که مجموع چکها از 3 میلیون کمتر شود

سعی کنید درخواست خود را به شیوه ای تنظیم کنید که رقم هر چک بالای 700000  تومان نشود چون معمولا شرکت سرمایه گذاری آرسام اینگونه درخواستها را تایید نمیکند.

در صورت بروز مشکل برای دستگاه های با گارانتی شرکت های دیگر، مسئولیت گارانتی به عهده ی شرگت گارانتی کننده میباشد.

لازم به ذکر است که نمایندگان آرسام به هیچ وجه به صورت مستقل فروش اقساطی ندارند و فقط در صورت تایید آرسام کاربران میتوانند به نمایندگان فوق مراجعه نمایند

همچنین  در خرید هایی که مبالغ چک ها بالاتر از 500 هزار تومان باشد ، جعبه دستگاه تا زمان تسویه شدن فاکتور نزد شرکت آرسام به امانت باقی می ماند در صورت نیاز به جعبه ترجیحا نحوه خرید را طوری تنطیم کنید که رقم چکها از مبلغ ذکر شده متجاوز نگردد.

چگونگی تحویل کالا :

مشتریانی که در استانهای تهران و اصفهان حضور دارند میتوانند بعد از تایید حساب توسط آرسام جهت تحویل کالا به نمایندگان آرسام مراجعه نمایند دقت نمایید حضور صاحب چک به همراه مدارک شناسایی و یکی از قبوض محل سکونت الزامی می باشد .

تاکید میشود نمایندگان آرسام به هیچ وجه به صورت مستقل فروش اقساطی ندارند و فقط در صورت تایید آرسام کاربران میتوانند به نمایندگان فوق مراجعه نمایند .

کالای مشتریان سایر استانها توسط پست و یا تیپاکس ارسال میگردد البته هموطنان توجه داشته باشند که قبل از ارسال کالا توسط آرسام علاوه بر تایید حساب میبایست  مدارک لازم (چکهای تایید شده - تصویر کد ملی و قبض محل سکونت)به دفتر اصفهان ارسال گردد. 

مشتریان عزیز توجه فرمایید هزینه ی ارسال کالا به سایر شهرها و استانها به عهده ی خریدار میباشد.

تایید شرایط خرید بالا و ادامه خرید اقساطی