خرید اقساطی

با درود بر مشتریان گرامی :

فروشگاه اینترنتی آرسام آماده ی فروش کالا به صورت اقساطی در سراسرمیهن عزیزمان میباشد.

شرایط خرید :

* مشتریان گرامی جهت خرید نیازمند حساب جاری همراه با دسته چک می باشند که از افتتاح آن حداقل 2 سال گذشته باشد.

* حساب های مربوط به بانک صادرات ، ملی ، ملت وسپه نیازمند ارسال پرینت نمیباشند ولی جهت سایر بانک ها نیاز به ارسال پرینت شش ماهه همراه با مهر بانک میباشد.(هموطنان عزیز میتوانند جهت تسریع در زمان ، مدارک خود را به صورت تصویری از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال نمایند.)

* بانک های قوامین و حکمت و پست بانک مورد تایید شرکت آرسام نمیباشند.

مراحل خرید :

1. انتخاب کالا (کالایی که فعلا در سایت موجود نیست ولی در بازار موجود هست را می توانید از اینجا  درخواست نمایند)

2 . تعیین نحوه ی پرداخت از طریق محاسبه گر سمت چپ و انتخاب گزینه خرید اقساطی (شما در این مرحله میتوانید میزان پیش پرداخت ، تعداد اقساط و تعداد چک پرداختی را به صورت دلخواه انتخاب نمایید.)

3 . تایید مطالب مربوط به شرایط خرید

4 . نهایی کردن سبد خرید(در این قسمت میتوانید سبد خود را افزایش یا کاهش دهید و یا شرایط درخواست خود را تغییر دهد)

5 . تکمیل فرم مشخصات و ثبت سفارش

نکات قابل توجه :

درخواست خرید شما در 72 ساعت کاری بررسی خواهد شد .شما میتوانید با وارد کردن کدملی در قسمت پیگیری سفارشات وضیعت ثبت نام خود را بررسی نمایید چنانچه بعد از 72 ساعت حساب شما مورد تایید قرار گیرد تنها به مدت 10 روز فرصت برای خرید وجود دارد و بعد از زمان ذکر شده سفارش کنسل میشود .

مشتریان توجه داشته باشند که با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار و همچنین زمان بر بودن بررسی حساب,  قیمت نهایی کالا پس از تایید حساب و واریز وجه پیش پرداخت بر اساس قیمت روز محاسبه می گردد.

ممکن است برخی از حسابها برای خرید نیازمند ضامن باشند

در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری تا 48  ساعت پس از تحویل , کالا تعویض میگردد.

چگونگی تحویل کالا :

مشتریانی که در استانهای تهران و اصفهان حضور دارند میتوانند جهت تحویل کالا به نمایندگان آرسام مراجعه نمایند دقت نمایید حضور صاحب چک به همراه مدارک شناسایی و یکی از قبوض محل سکونت الزامی می باشد .

لازم به ذکر است که نمایندگان آرسام به هیچ وجه به صورت مستقل فروش اقساطی ندارند و فقط در صورت تایید آرسام کاربران میتوانند به نمایندگان فوق مراجعه نمایند .

کالای مشتریان سایر استانها توسط پست و یا تیپاکس ارسال میگردد البته هموطنان توجه داشته باشند که قبل از ارسال کالا توسط آرسام میبایست مدارک لازم به دفتر اصفهان ارسال گردد.   

تایید مطالب بالا وادامه خرید